top of page

51squadron Group

Public·59 members

Voluntari vs Sepsi în direct 2022 27 octombrie 2023

FOTO Finala Cupei României: Sepsi – FC Voluntari 2-1! Ștefănescu aduce Cupa la Sfântu Gheorghe! 19/05/2022. Sepsi OSK a învins FC Voluntari cu 2-0 și a ...

FC Voluntari, finala Cupei României 2022! S-au pus în 14 mai 2022 — Sepsi Sfantu Gheorghe FC Voluntari finala Cupei Romaniei 2022 Sau pus in vanzare. SPECIAL FANATIK. Sepsi Sfântu Gheorghe şi FC Voluntari se ... Sepsi vs Botoşani în direct 2022 23 octombrie 2023 1 oct. 20 1 oct. 2023 — (CEAS>>) Politehnica Iași vs Botoşani în direct 2022 18 sept 30: Universitatea Craiova – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Duminică, 17 septembrie Ora ... Alții au pierdut campionate mondiale”, a spus Tamaș despre finala cu Sepsi, la Orange Sport. Conference League Victoria lui Sepsi a lămurit totul! Cine joacă barajul pentru ultimul loc de Conference Gabriel Tamaș, vulgar după final Sepsi - Voluntari: „Voiați să stăm capră cu FCSB?! ” Tamaș a avut apoi o răbufnire și a folosit un limbaj vulgar când reporterul l-a întrebat despre o eventuală stare de oboseală resimțită, referire la remiza cu FCSB, în care Ciobotariu nu a menajat niciun fotbalist: „Știu unde vreți să ajungeți. Sepsi - FC Voluntari 4-0. Covăsnenii au făcut spectacol și 6 dec. 2022 — Sepsi Sfântu Gheorghe a câștigat la scor duelul cu FC Voluntari, 4-0, în grupele Cupei României, și s-a calificat în sferturile de finală ... 66: Adam Nemec pivotează în careu și trage la colțul scurt, Niczuly respinge în corner pentru mai multă siguranță Min. 63: Armaș trimite cu capul, Niczuly reține fără emoții Min. 62: Adam Nemec trece pe sub mingea centrată de Marcelo Lopes Min. 61: Ștefănescu trimite pe poartă din lovitură liberă, dintr-un unghi foarte greu, Mihai Popa respinge Min. 53: Mingea trimisă cu fruntea de Fulop se duce pe lângă poartă Min. 49: Tudorie intră în suprafața de pedeapsă, dar este deposedat regulamentar Min. Ăsta e lotul nostru. Nu s-a pus niciodată problema, noi am făcut două schimbări în meciuri tot sezonul. Eu am ieșit în minutul 2 cu ruptură, Meleke la fel. Ăsta e lotul nostru cu care am defilat și cu care am făcut performanță! Felicit jucătorii, staff-ul, conducerea. Păcat că nu am câștigat azi. Mă doare direct în c*r de ce spun unii! Am avut ruptură de 3 milimetri și am vrut să joc. Ce voiați? Să stăm capră în fața FCSB-ului? Noi ne-am apărat mereu corect șansele. [[[FOTBAL!!!]]((((] Politehnica Iași vs Botoşani în direct 2 17 sept. 2023 — [televiziune in direct@] Sepsi vs Universitatea Cluj în. De cealaltă [PRIVESTE IN DIRECT-] Petrolul vs Voluntari în direct 2022 3 31 iul. VIDEO | Sepsi – FC Voluntari 1-1. Liviu Ciobotariu Liviu Ciobotariu stopează seria de victorii a lui Cristiano Bergodi. Superliga Publicat de Daian Cutu pe 9 dec 2022. Facebook Vs. Sepsi OSK Sf Gheorghe. 46: A început repriza a doua! Min. 45+1: Final de primă repriză! Min. 38: GOOOL Sepsi! Ștefănescu trimite o torpilă perfectă în vinclul porții apărate de Mihai Popa! Min. 36: Adam Nemec reia puternic cu capul, dar greșește ținta Min. 24: Tudorie trage bine de la distanță, Mihai Popa rezolvă fără emoții Min. 22: GOOOL Sepsi! Ștefănescu îl execută din interiorul suprafeței de pedeapsă pe Mihai Popa! Min. 21: GOL ANULAT Sepsi! Ștefănescu înscrie după pasa excelentă a lui Gonzales, dar e surprins în offside Min. 12: Dimitrov trage tare din afara suprafeței de pedeapsă, mingea se duce peste poarta lui Popa Min. 11: Pasa „englezească” a lui Gabi Tamaș e prea puternică și mingea iese în afara terenului Min. (Priveste in direct-) FCSB vs Universitatea Cluj în direct 2 2023 — [[VEZI ONLINE@@]] Voluntari vs CFR Cluj în direct 2022 2 Oţelul Galaţi UTA Arad. Sepsi Sfântu Gheorghe în ultimul act((LIVESTREAM TV)) U Cluj vs Poli ... FC Voluntari vs Sepsi OSK » Predictions, Odds, Live FC Voluntari vs Sepsi OSK ❱ 27.10.2023 ❱ Football ❱ Liga 1 ✔️Free Betting Tips & Predictions ⚡ Livescore Best Betting Odds ⭐ Live Streaming. Fulop, R. Ispas, Damașcan, Luckassen, Ninaj, Golofca ANTRENOR: Cristiano Bergodi FC Voluntari: M. Popa – D. Ciobotariu, Tamaș, Armaș – Ricardinho, Rață, Droppa, Tavares, Briceag – Nemec, Marcelo Lopes REZERVE: Rîmniceanu – C. Achim, Meleke, Merloi, Al. Ilie, Al. Vlad, Tehe, L. Fulop, C. Costin ANTRENOR: Liviu Ciobotariu Stadion: Rapid-Giuleşti Arbitru: Colţescu Sebastian (Bucureşti) / A1: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti), A2: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava) Sepsi Sf. Gheorghe a ratat obiectivul principal pentru acest sezon, calificarea în play-off-ul Ligii 1, dar poate obține o performanță la care nici nu a îndrăznit să viseze. VIDEO | Sepsi - Voluntari 2-1. Echipa lui Bergodi câştigă 19 mai 2022 — Ştefănescu execută o lovitură liberă, direct pe poartă, dar portarul advers boxează foarte bine. © 2022 Orange Sport | Dezvoltat de 1616.ro. ;. Vestea nopţii pentru Adrian Mititelu! Şi Elias Charalambous, direct vizat. Anunţ de ultimă oră înaintea meciului direct - SportbullVestea nopţii pentru Adrian Mititelu! Şi Elias Charalambous, direct vizat. Anunţ de ultimă oră înaintea meciului direct. mai sunt două etape din turul sezonului regulat, dar LPF a făcut public programul meciurilor din prima etapă a returului. S-a aflat când se va juca meciul dintre echipa lui Adrian Mititelu şi vicecampioană. Duelul FCSB-FCU Craiova va avea loc pe Arena Naţională, în prima etapă a sezonului regulat din Superliga. 3: Gonzales încearcă să îl surprindă pe Mihai Popa cu un șut de la jumătatea terenului, dar portarul e la post Min. 2: Ștefănescu intră bine în careu, dar centrează greșit Min. 1: A început meciul! Sepsi Sf. Gheorghe – FC Voluntari, echipele de start: Sepsi: Niczuly – Dimitrov, Bălașa, B. Mitrea, A. Dumitrescu – N. Păun, Aganovic, E. Gonzales – Bărbuț, Al. Tudorie, M. Ștefănescu REZERVE: Began – Vașvari, Ashkovski, I. Gabriel Tamaș, furios după Sepsi - FC Voluntari 2-1: „Mă doare direct în cur! Voiați să stăm capră cu FCSB? ”Articol de GSP - Publicat joi, 19 mai 2022 23:24 / Actualizat joi, 19 mai 2022 23:42 „Cum să descriu meciul? Știam că sunt foarte buni pe contraatac. Au avut două șuturi extraordinare, din care au și marcat. Păcat că noi am forțat doar pe final, atunci au apărut și ocaziile. Asta e, felicităm echipa adversă. Ce să mai zic? Când pierzi o finală ești trist. Vestea nopţii pentru Adrian Mititelu! Cei de la LPF au anunţat programul partidelor din etapa a 16-a a Superligii, care se vor disputa în perioada 10-13 noiembrie. Este prima etapă a returului din sezonul regulat. Capul de afiş al rundei este marele derby, clasicul FCSB-FCU Craiova. În această rundă se mai joacă şi CSU Craiova-Dinamo. Programul este următorul: Vineri, 10 noiembrie Ora 20. 30 Sepsi OSK Sf. Gheorghe – FC Rapid Sâmbătă, 11 noiembrie Ora 14. 00 FC Universitatea Cluj – FC Petrolul Ploieşti Ora 18. 45 Politehnica Iaşi – CFR Cluj Ora 21. 00 FC Farul Constanţa – FC Hermannstadt Duminică, 12 noiembrie Ora 13. [Sportul viu==] Hermannstadt vs Rapid Bucureşti în direct on 30 sept. 2023 — acum 1 zi — (LIVESTREAM TV*) Voluntari vs Rapid Bucureşti în direct live 6 aug. 2023 — ro LIVE VIDEO | FC U Craiova - FC Voluntari, ACUM, ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page